Hej co je??? To tu nikdo nechodí? A správkyně - aspoň nové rozlosování, co???smiley
vojtuur
Dovolená utekla jako voda a zítra už nám začíná příprava. Tak namazat nožičky a s chutí do toho... Navrhoval bych první tréninkovou fázi na koupališti... smiley
Z.Skramuský
Hodnocení jarní části Krajské soutěže 1B třídy skupiny"B".

Odehráli jsme 12 zápasů při celkové bilanci 4 vítězství, 2 remízy a 6 proher. Začátek jarní části jsme začali vcelku dobře, doma jsme porazili do té doby druhé mužstvo Kelč 1:0.Další kolo jsme zajížděli do Slavičína. Do sestavy jsme museli zabudovat 5 hráčů z "B"týmu, z toho 3 do základu a nutno říct, že kluci nezklamali, domácí byli z počátku lepší, ale nám se postupně podařílo hru vyrovnat, za stavu 1:1 neproměnil Kopřiva tutovku a pak se hra přelévala nahoru dolu. Domácí byly nakonec šťastnější a zvítězili 3:2. Další kolo jsme měli odložené kvůli klimatickým podmínkám, které dle mého názoru ovlivnili celé jarní dohrávky. V dalším kole jsme zajížděli do Lubné. Tady jsme odehráli po taktické stránce kvalitní utkání a po zásluze jsme si odvezli po výhře 2:0 tři body. Další utkání doma jsme přivítali poslední Slavkov. Naopak tento zápas jsme podle mě po taktické stránce nezvládli a na soupeři bylo vidět, že nemají co ztratit a bojovností se jim podařilo získat vítězství 2:3 a nám sebrali domácí neporazitelnost jara.

V dalším kole jsme doma přivítali Těšnovice a výborným výkonem jsme po oboustranně kvalitním zápase zvítězili 2:1.

Další kolo jsme odehráli v Loukách. Pro nás to byl jeden z těch horších zápasů. Od začátku jsme se nemohli dostat do tempa a domácím na vítězství stačila jedna branka. My jsme nebyli schopni zápas otočit, prohra 1:0.

Je to škoda, protože v týdnu ve středu jsme doma porazili celkem neškodné Malenovice po kvalitním 1.poločase 4:2.Další kolo jsme měli opět odložené-první mužstvo Štítné. Pak jsme zajížděli do Hulína a to byl další ze zápasů, který nám nevyšel.Po 1. poločase, kdy jsme prohrávali pouze 1:0, jsme ve druhém poločase zcela nesmyslně propadli svou nedisciplinovaností a prohráli 5:1. Středeční dohrávkou jsme přivítali 1.tým Štítné n.Vl. a opět po velmi kvalitní hře jsme uhráli remízu 1:1, kdy jsme vyrovnávali v nadstaveném čase. První remíza byla na světě.Zápas na Rusavě pro nás nezačal dobře díky tomu, že domácí nemají 2 šatny pro hosty.Museli jsme dlouho čekat na šatnu po dorostech, což narušilo přípravu na zápas. Zápas jsme nezvládli a již od 2.min jsme prohrávali 1:0, celkově jsme prohráli 4:2, co je ale horší, že kromě jedné branky jsme domácím darovali po hrubých chybách všechny ostatní.

Poslední domácí zápas jsme odehráli s rezervou Holešova, která přijela s posilami "A" týmu a v utkání hraném v obrovském vedru jsme uhráli druhou jarní ramízu 1:1. Díky všem, že v tak velkém vedru utkání zvládli. Poslední kolo jsme zajížděli do Fryštáku, kde jsme měli opět problém s taktikou.Po výborně odehraném 1.poločase 0:0 jsme během 2.min 2.poločasu propadli. Obdrželi jsme dva góly a bylo po zápase. To samé jsme předvedli těšně před koncem zápasu 85., 86., 87.min.. Tři góly a zbytečná prohra 5:0.

Celkově jsem uhráli na jaře 14 bodů při skóre 18:25, čímž vidíte, že na podzim jsme získali bodů 19 a skóre 23:28. Na jaře tedy o 5 bodů

méně. Problém jsme začali mít po zápase v Loukách. Od té doby jsem se kromě zápasů Štítné a Holešova nebyli schopni soutředit na hru s mužstvy z druhé poloviny tabulky. Je to škoda, při pohledu na celkovou tabulku podzim - jaro. 7.místo 33 bodů skóre 41:54. Tabulka pravdy - 6 bodů, skóre - 13 branek. Já osobně jsem čekal po kvalitní zimní přípravš posun vpřed alespoň o 1 až 2 místa. Do budoucna máme stále co zlepšovat, hlavně v činnosti směrem dopředu v útočné fázi. Kladem pro mě je, že se nám postupně daří do mužstva zabudovávat hráče z "B" týmu. Závěrem bych chtěl všem hráčům i vedení a fanouškům poděkovat za trpělivost a zázemí, které nám vytvořili v těď již minulé s
Děkuji všem hráčům za výkony, které předváděli v uplynulé sezóně 2209-2010 a přeji hráčům, vedení i fanouškům příjemnou dovolenou na zotavení. Letní příprava začne v úterý 13.07.2010 v 17.30 hod na hřišti v Míškovicích. Trenér Z.Skramuský.
Oprava: v sezóně 2209 už tu asi nebudu, ale sezóna 2009-2010 byla fajn. Coach
Z.Skramuský
Odehrali jsme hodně kvalitních zápasů ale také jsme dle mého názoru zbytečně propadli. Udržíme 7. příčku po podzimu já osobně si myslim že bylo na to posunout se alespon o jednu až dvě příčky víš.Stále je co zlepšovat celkové hodnocení jarní části teprve nachystám. Z. Skramuský coach. 02b465